KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija

Apklausa
Kaip vertinate naują Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos internetinę svetainę?
Teigiamai
Neigiamai
Balsų: 3357 žmonių

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


< Skelbimai >
   2018-04-17
SOCIALINIŲ, SVEIKATOS IR BENDRUOMENIŲ REIKALŲ KOMITETO POSĖDŽIO, ĮVYKSIANČIO 2018-04-23 (PIRMADIENĮ) 15.00 val., DARBOTVARKĖ:
1. Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos ligoninės 2017 metų veiklos ataskaitos ir finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo. Pranešėjas Rolandas Vosylius, Kazlų Rūdos ligoninės direktorius.

2. Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centro 2017 metų veiklos ataskaitos ir finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo. Pranešėja Augustina Vokietaitienė, Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė.

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2013-08-28 sprendimo Nr. TS IV(30)-1952 pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja Vaida Sendžikienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė-savivaldybės gydytoja.

4. Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos ligoninės direktoriaus mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo. Pranešėja Vaida Sendžikienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė-savivaldybės gydytoja.

5. Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo. Pranešėja Vaida Sendžikienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė-savivaldybės gydytoja.

6. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2016-10-26 sprendimo Nr. TS V(17)-2705 pakeitimo. Pranešėja Judita Simonavičienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja.

7. Dėl turto investavimo ir perdavimo viešajai įstaigai Kazlų Rūdos socialinės paramos centrui. Pranešėja Judita Simonavičienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja.

8. Dėl įgaliojimų atstovauti Kazlų Rūdos savivaldybei viešosios įstaigos Kazlų Rūdos socialinės paramos centro dalininkų susirinkime. Pranešėja Judita Simonavičienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja.

9. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2018 metų socialinių paslaugų plano patvirtinimo. Pranešėja Judita Simonavičienė, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja.

10.Bendro pobūdžio reikalų aptarimas.

Komiteto pirmininkės pavaduotojas                                    Audrius Ašmenskas


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos savivaldybės meras
 

Vytautas Kanevičius
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 

 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA