KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


< Skelbimai >
   2020-02-12
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS ŠEŠTOJO ŠAUKIMO TARYBOS DVYLIKTOJO POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2020 M. VASARIO 17 D. 13 VAL., DARBOTVARKĖ
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 4, 6 dalimis, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, 4 dalimi ir Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 16 d. sprendimu Nr. TS V(11)-2539 patvirtinto Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos veiklos reglamento 75 punktu:
1. Šaukiu Savivaldybės tarybos posėdį 2020 m. vasario 17 d. 13 val. Savivaldybės administracijos salėje.
2.Tvirtinu Kazlų Rūdos savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos dvyliktojo posėdžio, vyksiančio 2020 m. vasario 17 d. 13 val., darbotvarkę (pridedama).
Šis potvarkis per vieną mėnesį nuo jo paskelbimo arba įteikimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos ikiteisminio administracinių ginčų nagrinėjimo tvarkos įstatymo nustatyta tvarka Lietuvos administracinių ginčų komisijos Kauno apygardos skyriui (Laisvės al. 36, 44240 Kaunas) arba Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmams (A. Mickevičiaus g. 8A, 44312 Kaunas) Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

 

Savivaldybės meras                                       Mantas Varaška

 

KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS ŠEŠTOJO ŠAUKIMO TARYBOS DVYLIKTOJO POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2020 M. VASARIO 17 D. 13 VAL., DARBOTVARKĖ 

1. Dėl Astos Daugirdės skyrimo į Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas ir Aldonos Aputienės atleidimo iš pareigų. Pranešėja Stasė Pečkienė, Personalo administravimo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.

2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro steigimo ir nuostatų patvirtinimo. Pranešėja Inga Gudynaitė, Vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja).

3. Dėl turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise. Pranešėja Beta Zaveckienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja.

4. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

5. Dėl sutikimo nutraukti panaudos sutartį ir turto perdavimo patikėjimo teise. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

6. Dėl socialinio būsto pirkimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

7. Dėl viešame aukcione parduodamo Kazlų Rūdos savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

8. Dėl sutikimo nutraukti sutartį. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

9. Dėl  negyvenamųjų patalpų nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

10. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2014-10-22 sprendimo Nr. TS IV(40)-2223 1.1 ir 1.2 punktų pripažinimo netekusiais galios. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

11. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2020 metų užimtumo didinimo programos patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

12. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

13. Dėl pritarimo projektui „Kazlų Rūdos savivaldybės sporto bazės plėtra". Pranešėja Rasa Avietynienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja.

14. Dėl projekto „Viešosios infrastruktūros gerinimas Bagotosios kaime" įgyvendinimo. Pranešėja Rasa Avietynienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja.

15. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2019 metų priemonių vykdymo ataskaitos patvirtinimo. Pranešėjas Juozas Vitukynas, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas - ekologas.

16. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2020 m. priemonių ir jų vykdymo sąmatos patvirtinimo. Pranešėjas Juozas Vitukynas, Ūkio ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas - ekologas.

17. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2020-2022 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo.  Pranešėja Alma Veiverytė, Ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė.

18. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2020 metų biudžeto tvirtinimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja.                 

19. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir kitų juridinių bei fizinių asmenų projektų paraiškų vertinimo komisijos ir jos veiklos reglamento patvirtinimo. Pranešėjas Mantas Varaška, Savivaldybės meras.

20. Dėl įgaliojimų atstovauti Kazlų Rūdos savivaldybei viešosios įstaigos „Kazlų Rūdos futbolas" dalininkų susirinkime. Pranešėja Beta Zaveckienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja.

21. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2020 metų bendrojo plano patvirtinimo. Pranešėja Beta Zaveckienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja.

Bendrojo pobūdžio reikalų aptarimas, informacija.

________________

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA