Pradžia
lt
en

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komitetas

2022-01-28 Nuotolinis 11:00

1. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-06-29 sprendimo Nr. TS-143 pakeitimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-14.

2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2016 gruodžio 28 d. sprendimo Nr. TS V(19)-2734 „Dėl įmokos už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą Kazlų Rūdos savivaldybėje dydžio nustatymo metodikos ir įmokos už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą dydžių patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-17.

3. Dėl panaudos sutarties nutraukimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-1.

4. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-4.

5. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-10-26 sprendimo Nr. TS-246 „Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui“ 1 punkto pakeitimo. Pranešėja Greta Jškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-5.

6. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-6.

7. Dėl nekilnojamojo turto nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-8.

8. Dėl turto perdavimo  pagal panaudos sutartį Kazlų Rūdos sporto centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-10.

Kiti klausimai.