Pradžia
lt
en

Tarybos nariai

VARDAS, PAVARDĖ ATSTOVAUJAMA PARTIJA AR RINKIMŲ KOMITETAS EL.PAŠTAS
Mantas Varaška Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" mantas.varaska@kazluruda.lt
Liudas Mikalauskas Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" liudas.mikalauskas@kazluruda.lt
Sigita Mikalauskienė Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" sigita.mikalauskiene@kazluruda.lt
Tadas Šalkauskas Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" tadas.salkauskas@kazluruda.lt
Sandra Stankevičienė Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" sandra.stankeviciene@kazluruda.lt
Jurgita Šnirpūnaitė Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" jurgita.snirpunaite@kazluruda.lt
Giedrius Liepinis Rinkimų komitetas "Jaunoji Sūduva" giedrius.liepinis@kazluruda.lt
Marius Žitkus Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai marius.zitkus@kazluruda.lt
Domantas Ozerenskis Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai domantas.ozerenskis@kazluruda.lt
Remigijus Navickas Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai remigijus.navickas@kazluruda.lt
Meirita Tamašauskienė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai meirita.tamasauskiene@kazluruda.lt
Justinas Kazla Lietuvos socialdemokratų partija justinas.kazla@kazluruda.lt
Erika Motiejauskienė Lietuvos socialdemokratų partija erika.motiejauskiene@kazluruda.lt
Valdas Kazlauskas Lietuvos socialdemokratų partija valdas.kazlauskas@kazluruda.lt
Juozas Rinkevičius Lietuvos socialdemokratų partija juozas.rinkevicius@kazluruda.lt
Aidas Vaišnora Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis aidas.vaisnora@kazluruda.lt
Vida Milda Klimienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis vida.klimiene@kazluruda.lt
Evaldas Silickas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis evaldas.silickas@kazluruda.lt
Jolita Merkevičiūtė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga jolita.merkeviciute@kazluruda.lt
Valdas Kazlas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga valdas.kazlas@kazluruda.lt
Vilija Kazlienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga vilija.kazliene@kazluruda.lt