KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel./faks.(8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

 

< Naujienos >
   2019-07-18
Savivaldybės atstovai lankėsi Tauragės krašte

 

Liepos 16 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės atstovų delegacija lankėsi Tauragėje. Išvykos tikslas - susipažinti su Tauragės rajono savivaldos modeliu. Šioje savivaldybėje seniūnijos daugelį metų yra savarankiškos, turi atskirus biudžetus ir savo sėkminga veikla pateisina vietos bendruomenės lūkesčius. Vienai iš Tauragės rajono savivaldybės seniūnijų vadovauja Kazlų Rūdos atstovus į susitikimą pakvietęs Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos viceprezidentas, Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška.


J. Samoška drauge su vietos bendruomenėmis nuveikė daug puikių darbų. Mažonų seniūnas tikina, kad Tauragės savivaldybė yra puikus pavyzdys to, kaip seniūnijoms suteikus finansinį savarankiškumą, mažesniems miesteliams pavyksta prisidėti prie sėkmingos visos savivaldybės raidos. Mažonų seniūnijoje, kuriai vadovauja J. Samoška, dirba virš 30 darbuotojų, aptarnaujančių beveik 3500 gyventojų. Seniūnija daugelį aplinkos tvarkymo darbų atlieka pati. Pasak seniūno, taip daug pigiau ir kokybiškiau. Seniūnija turi savo greiderį, tad vietinius kelius tvarko pagal poreikį.

Susitikimuose su Tauragės rajono savivaldybės vadovais Meru Dovydu Kaminsku ir administracijos direktoriumi Modestu Petraičiu dalyvavo savivaldybės Mero pavaduotojas Marius Žitkus, administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, Antanavo seniūnas Artūras Urbonas, Jankų seniūnas Jevgenij Kušnarenko ir Plutiškių seniūnas Donatas Akranglis.
Pasak M. Žitkaus, „sėkmingai Tauragės rajono savivaldybėje veikiantis savarankiškų seniūnijų modelis tik patvirtina įsitikinimą, kad Kazlų Rūdos savivaldybės seniūnijas būtina stiprinti. Tai ir bus siekiama daryti įvertinus gerąją kitų savivaldybių patirtį bei pasitelkiant aktyvias Kazlų Rūdos krašto bendruomenes".
„Nenuostabu, kad Tauragės rajono savivaldos modelis yra realios savivaldos pavyzdys, tad daugelis savivaldybių čia atvyksta įgyti patirties. Tuo įsitikinome ir mes, ir tą pačią dieną čia besilankę Ukmergės rajono savivaldybės atstovai", - po susitikimo sakė R. Kneizevičienė.

   

 


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA