Pradžia
lt
en

Vakcinavimas

Keičiasi Kazlų Rūdos vakcinacijos centro darbo laikas

Informuojame, kad atsižvelgiant į sumažėjusį norinčiųjų skiepytis gyventojų skaičių, keičiasi Kazlų Rūdos vakcinacijos centro (Vytauto g. 45, Kazlų Rūda) darbo laikas. Nuo kovo 3  d. vakcinacijos centras dirbs antradieniais ir ketvirtadieniais: 12:45 –13:45 val.

Pasiskiepyti nuo COVID-19 galima ir lankantis pas savo šeimos gydytoją. Galimybės skiepyti savo pacientus sudarytos visiems Kazlų Rūdoje veikiantiems pirminės sveikatos priežiūros centrams. Kiekvienas skiepytis norintis gyventojas gali kreiptis į įstaigą, kurioje dirba jo šeimos gydytojas ir pranešti apie norą skiepytis. 

 


2021-06-03

KVIEČIAME REGISTRUOTIS VAKCINACIJAI

Veikiant vieningai registracijos skiepams nuo COVID-19 sistemai, primename, kad joje reikia registruotis tik pirmai vakcinos dozei https://koronastop.lrv.lt/lt 

Antro skiepo datą ir laiką registracijos sistema nustato automatiškai, pagal gamintojų ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomenduojamus intervalus. Gyventojas iškart po pirmo skiepo gauna SMS žinutę, kurioje nurodyta data ir laikas, kada atvykti antram skiepui.

Antro skiepo data nustatoma tokiais intervalais:

Skiepijant „Comirnaty“ vakcina - po 21 dienos;

„Moderna“ – po 28 dienų;

„Vaxzevria“ – po 12 savaičių.

„Janssen“ vakcina yra skiepijama vieną kartą, todėl antros dozės nereikia.

Jeigu gyventojas negali atvykti skiepytis nurodytu laiku, jis gali prisijungti prie registracijos sistemos ir pakeisti arba atšaukti registraciją. Keičiant registraciją antrai vakcinos dozei leidžiama rinktis tik vėlesnį laiką, nei buvo nustatytas automatiškai pagal gamintojų ir SAM rekomendacijas.

Pakeisti registracijos laiką padės vaizdo instrukcija, kurią rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=PhWemdPSd4k

Kaip atšaukti registraciją, sužinosite čia: https://www.youtube.com/watch?v=xHYZBFENrSY

Gyventojai, kurie antro skiepo atvyksta į Kazlų Rūdos savivaldybės vakcinavimo centrą (M. Valančiaus g. 1, P. Dovydaičio pagrindinės mokyklos sporto salėje), taip pat yra priimami, nežiūrint į tai, kur jie gavo pirmąjį skiepą. Svarbu atvykti ne anksčiau kaip tą dieną, kuri yra paskirta antram skiepui (data nurodoma pirmo skiepo metu gautame lapelyje).

Iškilus klausimams dėl antros vakcinos dozės, kviečiame susisiekti tel. 8-343 68633.


Informacija apie profilaktinius tyrimus dėl COVID-19

Ką turėčiau žinoti apie vakcinaciją? (PDF)

Vakcinacijos nuo COVID-19 planas (PNG)

Dažniausias šalutinis vakcinų nuo COVID-19 poveikis (JPG)

Po vakcinacijos (JPG)