Pradžia
lt
en

Kazlų Rūdos savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos keturiasdešimt penktojo posėdžio, vyksiančio 2022 m. vasario 18 d. 10 val., darbotvarkė

Kazlų Rūdos savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos keturiasdešimt penktojo posėdžio, vyksiančio...

1. Dėl materialiojo ilgalaikio turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėja Ina Živatkauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. TSP-25.

2. Dėl pritarimo dalyvauti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje partnerio teisėmis. Pranešėja Ina Živatkauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. TSP-29.

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2022–2024 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo. Pranešėja Aistė Jasinskaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-30.

4. Dėl pritarimo projektui „Kazlų Rūdos miesto futbolo stadiono dangos atnaujinimas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-31.

5. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2021 metų priemonių vykdymo ataskaitos patvirtinimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-32.

6. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2022 m. priemonių ir jų vykdymo sąmatos patvirtinimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-33.

7. Dėl nekilnojamojo turto pirkimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-34.

8. Dėl nuomos sutarties termino pratęsimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-27.

9. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2022 metų biudžeto tvirtinimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-35.

10. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2016-03-16 sprendimu Nr. TS V(11)-2539 patvirtinto Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-36.

11. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės vietos gyventojų apklausos tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-37.

Bendrojo pobūdžio reikalų aptarimas, informacija.