Pradžia
lt
en

Kazlų Rūdos savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos šešiasdešimtojo posėdžio, vyksiančio 2023 m. kovo 9 d. 13 val., darbotvarkė

Kazlų Rūdos savivaldybės šeštojo šaukimo tarybos šešiasdešimtojo posėdžio, vyksiančio 2023 m....

1. Dėl Kazlų Rūdos pedagoginės psichologinės tarnybos nuostatų patvirtinimo. Pranešėja Gražina Ambrasienė, Kazlų Rūdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė. TSP-39.

2. Dėl VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja Rūta Kondratienė, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorė. TSP-37.

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolierės Ingos Pečiulaitienės tiesioginio vadovo motyvuoto siūlymo kasmetinio tarnybinės veiklos vertinimo metu įgyvendinimo. Pranešėja Stasė Pečkienė, Personalo administravimo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja. TSP-35

4. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-05-27 sprendimo Nr. TS-111 „Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro vadovo darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja Rasa Avietynienė, Investicijų poskyrio vedėja. TSP-23.

5. Dėl viešosios įstaigos „Kazlų Rūdos atsinaujinančių išteklių energijos bendrija“ steigimo ir savivaldybės finansinio turto investavimo. Pranešėjas Dainius Vasiliauskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas. TSP-46.

6. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2023 m. priemonių ir jų vykdymo sąmatos patvirtinimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-38.

7. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2023–2025 metų vietinės reikšmės kelių ir gatvių objektų prioritetinės eilės patvirtinimo. Pranešėja Ingrida Černiauskienė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėja. TSP-33.

8. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2021 metų ataskaitos patvirtinimo. Pranešėja Vaida Sendžikienė, Savivaldybės gydytoja. TSP-2.

9. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių vykdymo 2022 metais ataskaitos patvirtinimo. Pranešėja Vaida Sendžikienė, Savivaldybės gydytoja. TSP-7.

10. Dėl leidimo imti ilgalaikę paskolą ir garantijos suteikimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-36.

11. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2023-02-06 sprendimo Nr. TS-28 „Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2023 metų biudžeto tvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-40.

12. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2023-02-06 sprendimo Nr. TS-14 „Dėl turto perdavimo patikėjimo teise VšĮ Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centrui“ 1 punkto pakeitimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-32.

13. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-34.

14. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį Užimtumo tarnybai prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-41.

15. Dėl savivaldybės turto investavimo ir UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ įstatinio kapitalo didinimo turtiniu įnašu. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-42.

16. Dėl turto perdavimo patikėjimo teise UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-43.

17. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-44.

18. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Tiesės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-45.

Bendrojo pobūdžio reikalų aptarimas, informacija.