Pradžia
lt
en

Vakcinavimas

Keičiasi Kazlų Rūdos vakcinacijos centro darbo laikas

Kazlų Rūdos vakcinacijos centras (Vytauto g. 45, Kazlų Rūda) nuo sausio 17 d.  dirbs pirmadieniais - penktadieniais: 12:45 –14:45 val.

Primename, 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze.

Kazlų Rūdos gyventojai pasiskiepyti sustiprinančiąja COVID-19 vakcina gali Vakcinacijos centre. Vakcinuotis taip pat galima pas šeimos gydytoją pirminiuose sveikatos priežiūros centruose.

Registruotis skiepui galima internetu www.1808.lt arba trumpuoju telefonu 1808. Užregistruoti skiepui gali ir kitas asmuo, o kiekvieną ketvirtadienį skiepijama be išankstinės registracijos. Atvykus su savimi būtina turėti asmens dokumentą.


2021-06-03

KVIEČIAME REGISTRUOTIS VAKCINACIJAI

Kviečiame Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojus aktyviai registruotis vakcinacijai COVID-19 vakcina tinklapyje www.koronastop.lt arba tel. 1808. Iškilus klausimų kreiptis dėl registracijos kreiptis tel. 8 343 68 633 arba 8 665 01 511.

Veikiant vieningai registracijos skiepams nuo COVID-19 sistemai, primename, kad joje reikia registruotis tik pirmai vakcinos dozei (www.koronastop.lt arba tel. 1808).

Antro skiepo datą ir laiką registracijos sistema nustato automatiškai, pagal gamintojų ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomenduojamus intervalus. Gyventojas iškart po pirmo skiepo gauna SMS žinutę, kurioje nurodyta data ir laikas, kada atvykti antram skiepui.

Antro skiepo data nustatoma tokiais intervalais:

Skiepijant „Comirnaty“ vakcina - po 21 dienos;

„Moderna“ – po 28 dienų;

„Vaxzevria“ – po 12 savaičių.

„Janssen“ vakcina yra skiepijama vieną kartą, todėl antros dozės nereikia.

Jeigu gyventojas negali atvykti skiepytis nurodytu laiku, jis gali prisijungti prie registracijos sistemos ir pakeisti arba atšaukti registraciją. Keičiant registraciją antrai vakcinos dozei leidžiama rinktis tik vėlesnį laiką, nei buvo nustatytas automatiškai pagal gamintojų ir SAM rekomendacijas.

Pakeisti registracijos laiką padės vaizdo instrukcija, kurią rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=PhWemdPSd4k

Kaip atšaukti registraciją, sužinosite čia: https://www.youtube.com/watch?v=xHYZBFENrSY

Gyventojai, kurie antro skiepo atvyksta į Kazlų Rūdos savivaldybės vakcinavimo centrą (M. Valančiaus g. 1, P. Dovydaičio pagrindinės mokyklos sporto salėje), taip pat yra priimami, nežiūrint į tai, kur jie gavo pirmąjį skiepą. Svarbu atvykti ne anksčiau kaip tą dieną, kuri yra paskirta antram skiepui (data nurodoma pirmo skiepo metu gautame lapelyje).

Iškilus klausimams dėl antros vakcinos dozės, kviečiame susisiekti tel. 8-343 68633.


Informacija apie profilaktinius tyrimus dėl COVID-19

Ką turėčiau žinoti apie vakcinaciją? (PDF)

Vakcinacijos nuo COVID-19 planas (PNG)

Dažniausias šalutinis vakcinų nuo COVID-19 poveikis (JPG)

Po vakcinacijos (JPG)