Pradžia
lt
en

Kazlų Rūdos savivaldybė atšventė įkūrimo 20-metį

Kazlų Rūdos savivaldybė atšventė įkūrimo 20-metį

Organizatoriai šiųmetinėje programoje nepagailėjo siurprizų ir žinomų atlikėjų: koncertavo legendinis atlikėjas Marijonas Mikutavičius su grupe, jaunimui muzikinę programą pristatė radistas Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, jam talkino visas būrys jaunimo pamėgtų atlikėjų: Jessica Shy, Niko Barisas, Rokas, Senjasa. Šventės dieninėje dalyje, vyko edukacijos vaikams, batutų pramogos, sportinės rungtys, motoakrobato pasirodymai, Kazlų Rūdos parke vyko bėgimo su kliūtimis varžybos, programą visai šeimai pristatė dainuojančių vaikų rašytojų grupė „Knygų vaikai“.

Daug susidomėjusių žiūrovų pritraukė diskusijų popietė su Andriumi Tapinu, kurioje buvo keliami svarbūs Kazlų Rūdai ir Lietuvai klausimai. Apie Kazlų Rūdos privalumus rimtai ir su humoru diskutavo Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, aktorė Aldona Bendoriūtė, gamtininkas Selemonas Paltanavičius, europarlamentaras Liudas Mažylis bei operos solistas Liudas Mikalauskas. Didžiojoje scenoje nuo vidurdienio skambėjo kaimyninių savivaldybių meno kolektyvų sveikinimai Kazlų Rūdai. Vakarui artėjant iškilmingoje šventės dalyje pasirodė Vytautas, Eglė ir Ieva Juozapaičiai, skambėjo Lietuvos kariuomenės orkestro melodijos, o šventės vedėjas, žodžio meistras Gintaras Mikalauskas meistriškai bendravo su atlikėjais, svečiais bei publika.

Šiųmetinė šventė ypatinga dar ir tuo, kad oficialios dalies metu buvo apdovanoti Kazlų Rūdos savivaldybės garbės piliečiai. Šiemet jie įteikti trims iškiliems ir Kazlų Rūdai nusipelniusiems asmenims, dr. Juozui Banioniui, dėl jo kaip krašto šviesuolio, mokslininko ir nenuilstančio visuomenininko veiklos Kazlų Rūdos savivaldybėje. Mečislovui Daugialai, kaip aktyviam Atkuriamojo Sąjūdžio, Kazlų Rūdos savivaldybės įkūrimo dalyviui, mecenatui Kazlų Rūdos savivaldybėje. Vytautui Kanevičiui, dėl jo kaip ilgamečio Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos nario, pirmojo tiesiogiai išrinkto mero veiklos Kazlų Rūdos savivaldybėje.

Kazlų Rūdos savivaldybės 20-mečio jubiliejus išties buvo kupinas spalvų, šėlionių, prasmės ir turinio. Šventė, sutraukusi šešis tūkstančius žiūrovų, nepaliko abejingo nei vieno ir su šypsena įkvėpė kiekvieną jau tą patį vakarą pradėti skaičiuoti laiką iki kitos šventės.

Organizatoriai: Kazlų Rūdos kultūros centras, Kazlų Rūdos savivaldybė.