Pradžia
lt
en

NACIONALINIS DIKTANTAS KAZLŲ RŪDOJE | Klausyk ir rašyk kovo 7 d. 11:00 val.

NACIONALINIS DIKTANTAS KAZLŲ RŪDOJE | Klausyk ir rašyk kovo 7 d. 11:00 val.

Kazlų Rūdos gyventojus vėl kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą, kurio pirmasis etapas Lietuvos mastu vyks 2025 metų kovo 7 dieną (penktadienį).

Kazlų Rūdos savivaldybėje Nacionalinio diktantas bus rašomas Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje (II aukštas) (Vytauto g. 21, Kazlų Rūda). Norinčius išmėginti savo jėgas prašome registruotis iki šių metų kovo 6 dienos telefonu +370 616 08984 arba elektroniniu paštu inga.zilioniene@kazluruda.lt

Diktanto tekstas per LRT radiją bus skaitomas 2025 metų kovo 7 dieną 11.00 valandą.

Visi rašantys diktantą bus aprūpinti specialiais diktanto lapais bei rašymo priemonėmis. Parašyti darbai bus išsiųsti į šio konkurso pagrindinio organizatoriaus – Pilietinės minties instituto „Atgimimas“ savaitraščio redakciją, o geriausiai diktantą parašiusieji dalyvaus antrajame – finaliniame – diktanto konkurso etape.

Visiems rašiusiems diktantą bus sudarytos sąlygos gauti savo darbų kopijas, taigi iš karto, kai tik bus paskelbtas diktanto tekstas, galėsite patys pasitikrinti, kiek ir kokių klaidų padarėte. Diktanto tekstas (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais) bus paskelbtas interneto svetainėse: www.diktantas.lt,  www.vlkk.lt.

Kviečiame ir kitas savivaldybės įstaigas aktyviai dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse ir taip prisidėti prie gausaus lietuvių kalbos mylėtojų ir puoselėtojų būrio.

Primenu, kad Nacionalinio diktanto konkurse negali dalyvauti lituanistai, o moksleiviai ir užsienio lietuviai, dalyvaujantys konkurse, varžysis atskirose konkurso kategorijose.

Inga Žilionienė,
vyriausioji savivaldybės kalbos tvarkytoja,
Nacionalinio diktanto konkurso organizavimo koordinatorė Kazlų Rūdos savivaldybėje