Pradžia
lt
en

Savivaldybėje keičiami gatvių šviestuvai. Ką vertėtų žinoti gyventojams?

Savivaldybėje keičiami gatvių šviestuvai. Ką vertėtų žinoti gyventojams?

Jau antra savaitė Kazlų Rūdoje vyksta lapkričio 10 d. prasidėję savivaldybės gatvių ir viešųjų teritorijų apšvietimo atnaujinimo darbai. Vos spėjus prasidėti darbams, kaip iš gausybės rago pasipylė ir gyventojų klausimai bei siūlymai.

Siekdami kuo sklandesnės darbų eigos ir norėdami sužinoti gyventojų nuomonę bei išgirsti jų nusiskundimus, savivaldybės vadovai kartu su rangovais, seniūnais, seniūnaičių sueigos atstovais, tarybos nariais aptarė ir pateikia savivaldybės gyventojams LED diegimo pasiūlymų/pastebėjimų/paklausimų algoritmą:

Tik Savivaldybės administracijos direktorius (žiniai + kontrolei) kartu su Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėju Arūnu Žemaičiu (sprendimui) turi teisę priimti sprendimus keisti projektinius sprendinius – tokius, kaip  perkelti šviestuvus, derinant tai su rangovais.

Seniūnijų seniūnai yra vieninteliai asmenys, galintys teikti pagrįstus siūlymus (Savivaldybės administracijos direktoriui + Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėjui), gautus iš seniūnaičių, bendruomenių pirmininkų, tarybos narių.

Seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, tarybos nariai iš gyventojų gautus pastebėjimus arba savo vertinimą žodžiu ar raštu turi perduoti seniūnams pagal teritorijos, kur atliekami darbai, priskyrimą konkrečiai seniūnijai.

Tais atvejais, kai problema yra ne patys šviestuvai ar jų įrengimo vieta, o tai, kad į juos tiesiog nepatenka elektros energija – jie bus sužymėti ir „užmaitinti“.

Tais atvejais, kai bus gautas siūlymas įrengti (pagrįstai) apšvietimą ten, kur jo dabar nėra (nei stulpų, nei kabelio) – pageidaujamo apšvietimo vietos bus sužymėtos kaip prioritetinės ir teikiamos kitam investiciniam projektui.

Visais atvejais gyventojų prašome pastabas ir pasiūlymus pradėti teikti tik tada, kai rangovas pradės vykdyti darbus konkrečiuose objektuose jų atstovaujamoje gyvenvietėje.

Pateikiamas darbų grafikas yra preliminarus ir gali keistis  – apie pasikeitimus gyventojai bus  nuolat informuojami.