Pradžia
lt
en

Svarbi informacija garažų savininkams ir naudotojams

 Svarbi informacija garažų savininkams ir naudotojams
Nelegaliai stovinčių laikinų garažų savininkai ir naudotojai privalo iki 2024-06-30 nusikelti garažus ir atlaisvinti nelegaliai užstatytą valstybinę teritoriją, kuri reikalinga Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų bendriems interesams – patogesnės infrastruktūros kūrimui.
 
Prašome apie nukeltą garažą ar pradėtą garažo nukėlimą garažų savininkų ar naudotojų (ar žinančius, kas jais naudojasi) informuoti Kazlų Rūdos seniūniją (S. Daukanto g. 19, Kazlų Rūda, tel. Nr. (8 343) 95 092 arba el. paštu seniunija@kazluruda.lt). Kreipiantis į seniūniją, prašome nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį, garažo sklypo vietą, jeigu yra galimybė – garažo numerį ir (ar) nuotrauką.
 
Iki 2024-06-30 nepašalinus nelegalių garažų, informacija bus perduota Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos. Atkreipiame dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 110 straipsnį, už savavališką žemės užėmimą (naudojimąsi ja neturint teisinio pagrindo) gresia administracinė nuobauda įspėjimas arba bauda nuo 300 iki 560 eurų, o už pakartotinį nusižengimą nuo 550 iki 1200 eurų.
Taip pat iki 2024-06-30 nepašalinus valstybinėje teritorijoje nelegaliai stovinčių laikinų garažų, teisės aktų nustatyta tvarka bus organizuojamas priverstinis garažų nukėlimas. Priverstinio nukėlimo, saugojimo bei bylinėjimosi išlaidas bus reikalaujama atlyginti garažų savininkų ar jų naudotojų.
 
Svarbu! šalinant laikinus garažus prašome laikytis Kazlų Rūdos savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių (su taisyklėmis galite susipažinti https://www.kazluruda.lt/.../tvarku-aprasai-ir-taisykles/305), nepaliekant šiukšlių, atliekų ar kitų daiktų buvusiose garažų stovėjimo vietose. Už šių taisyklių pažeidimą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnyje numatyta nuobauda įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 140 eurų, už pakartotinį nusižengimą nuo 140 iki 600 eurų.
Tikimės supratingumo ir geranoriško bendradarbiavimo.