Pradžia
lt
en

Vakcinacijos centro veikla

Vakcinacijos centro veikla

Primename, kad Kazlų Rūdos vakcinavimo centras įsikūręs  P. Dovydaičio pagrindinės mokyklos sporto salėje, adresu M. Valančiaus g. 1, Kazlų Rūda.

Šią savaitę Kazlų Rūdos vakcinacijos centras teiks paslaugas pirmadienį–penktadienį nuo 12 val.

Pirmadienį–antradienį planuojama paskiepyti 200 „IKEA Industry Kazlų Rūda“ darbuotojų Vaxzeria vakcina. Trečiadienį– penktadienį į vakcinavimo centrą skiepytis Pfizer ir Moderna vakcinomis bus kviečiami asmenys pagal LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintas grupes, taip pat tie asmenys, kurie laukia antrojo skiepo. Šiuo metu skiepijami 65 m. ir vyresni asmenys bei jaunesni nei 65 m. amžiaus sergantys lėtinėmis ligomis. Minėti asmenys, gali registruotis tel. 8 665 01 511. Iš viso Kazlų Rūdoje pirma vakcinos doze šiuo metu yra paskiepyti 2633 gyventojai – 1048 vyrai ir 1585 moterys. Antra vakcinos dozė vakcinuoti 945 miestiečiai  – 327 vyrai ir 618 moterų.

Siekiant išvengti infekcijos plitimo, prašome gyventojų atvykti skiepytis tik užsiregistravus ir tik 10 minučių anksčiau nei skiepijimui yra paskirtas laikas. Būtina nepamiršti asmens dokumento. Rekomenduojama apsirengti tokiais drabužiais, kad būtų galima lengvai paruošti ranką skiepijimui. Vakcinavimo centre įrengtos 3 vakcinacijos vietos. Į centrą pacientai įeina per vieną įėjimą, o išeina per kitą. Pasiskiepijus gyventojai kviečiami bent 15 min. ramiai pasėdėti specialiai tam paruoštoje zonoje.

Kviečiame prie vakcinavimo specialistų komandos prisijungti paramedikus, kurie padėtų suvedinėti  vakcinavimo duomenis į sistemą.

Kad vakcinavimo procesas būtų sklandus, taip pat ieškome savanorių, kurie Kazlų Rūdos vakcinavimo centre galėtų padėti reguliuojant atėjusių pasiskiepyti srautus, pamatuojant atvykstančių kūno temperatūrą ar užpildant reikiamas formas.

Jei galite ir norite prisijungti, kviečiami kreiptis tel. 8 343 68633 arba el. paštu vaida.sendzikiene@kazluruda.lt