Pradžia
lt
en

Ekonomikos, finansų ir verslo reikalų komitetas

2022-01-28 Nuotolinis 13:00

1. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2021-09-27 sprendimo Nr. TS-207 pakeitimo. Pranešėjas Egidijus Jankauskas, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjas-vyriausiasis buhalteris. TSP-24.
2. Dėl VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėjas Udrius Armalis, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorius. TSP-23.
3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. TS-125 patvirtinto Kazlų Rūdos savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos tvarkos aprašo pakeitimo. Pranešėja Alma Veiverytė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-12.
4. Dėl pritarimo jungtinės veiklos sutarčiai. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-11.
5. Dėl pritarimo projektui „Poilsio zonos infrastruktūros gerinimas Kazlų I kaime. I etapas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-15.
6. Dėl pritarimo projektui „Poilsio zonos infrastruktūros gerinimas Kazlų I kaime. II etapas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-16.
7. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-06-29 sprendimo Nr. TS-143 pakeitimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-14.
8. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2016 gruodžio 28 d. sprendimo Nr. TS V(19)-2734 „Dėl įmokos už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą Kazlų Rūdos savivaldybėje dydžio nustatymo metodikos ir įmokos už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą dydžių patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-17.

Kiti klausimai.