Pradžia
lt
en

Ekonomikos, finansų ir verslo reikalų komitetas

2023-03-07 Nuotolinis 13:00 Ekonomikos, finansų ir verslo reikalų komitetas
  1. Dėl VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėja Rūta Kondratienė, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorė. TSP-37.
  2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolierės Ingos Pečiulaitienės tiesioginio vadovo motyvuoto siūlymo kasmetinio tarnybinės veiklos vertinimo metu įgyvendinimo. Pranešėja Stasė Pečkienė, Personalo administravimo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja. TSP-35
  3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-05-27 sprendimo Nr. TS-111 „Dėl viešosios įstaigos Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro vadovo darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja Rasa Avietynienė, Investicijų poskyrio vedėja. TSP-23.
  4. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2023 m. priemonių ir jų vykdymo sąmatos patvirtinimo. Pranešėjas Antanas Rutkauskas, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausiasis specialistas-ekologas. TSP-38.
  5. Dėl savivaldybės turto investavimo ir UAB „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ įstatinio kapitalo didinimo turtiniu įnašu. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-42.
  6. Dėl viešosios įstaigos „Kazlų Rūdos atsinaujinančių išteklių energijos bendrija“ steigimo ir savivaldybės finansinio turto investavimo. Pranešėjas Dainius Vasiliauskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas. TSP-46.
  7. Dėl leidimo imti ilgalaikę paskolą ir garantijos suteikimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-36.
  8. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2023-02-06 sprendimo Nr. TS-28 „Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2023 metų biudžeto tvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-40.
  9. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Tiesės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-45.