Pradžia
lt
en

Švietimo, jaunimo, kultūros, turizmo ir sporto reikalų komitetas

2022-01-28 Nuotolinis 08:00

1. Dėl materialiojo ir nematerialiojo turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėja Ina Živatkauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. TSP-2.

2. Dėl materialiojo ilgalaikio turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėja Ina Živatkauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja. TSP-18.

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės mokinių vežimo mokykliniu autobusu tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja Jurgita Šėvelienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė. TSP-13.

4. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės sporto aplinkos strategijos 2022–2024 metams patvirtinimo. Pranešėjas Giedrius Gorianovas, Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus pavaduotojas, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas. TSP-20.

5. Dėl Viešosios įstaigos Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro įstatų pakeitimo. Pranešėjas Udrius Armalis, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorius. TSP-21.

6. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-05-27 sprendimu Nr. TS-112 patvirtinto Viešosios įstaigos Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro pareigybių sąrašo pakeitimo. Pranešėjas Udrius Armalis, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorius. TSP-22.

7. Dėl VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų mokamų paslaugų kainų patvirtinimo. Pranešėjas Udrius Armalis, VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centro direktorius. TSP-23.

8. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. TS-125 patvirtinto Kazlų Rūdos savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos tvarkos aprašo pakeitimo. Pranešėja Alma Veiverytė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-12.

9. Dėl pritarimo jungtinės veiklos sutarčiai. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-11.

10. Dėl pritarimo projektui „Poilsio zonos infrastruktūros gerinimas Kazlų I kaime. I etapas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-15.

11. Dėl pritarimo projektui „Poilsio zonos infrastruktūros gerinimas Kazlų I kaime. II etapas“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vedėja. TSP-16.

12. Dėl panaudos sutarties nutraukimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-1.

13. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-4.

14 Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-10-26 sprendimo Nr. TS-246 „Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui“ 1 punkto pakeitimo. Pranešėja Greta Jškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-5.

15. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-6.

16. Dėl nekilnojamojo turto nuomos. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-8.

17 Dėl turto perdavimo  pagal panaudos sutartį Kazlų Rūdos sporto centrui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-10.

18. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės vietos gyventojų apklausos tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-19.

19. Kiti klausimai.