Pradžia
lt
en

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdis

2022-06-23 Nuotolinis 10:30
 1. Dėl Seniūnaičių veiklos išlaidų apmokėjimo ir atsiskaitymo tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas Egidijus Jankauskas, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjas-vyriausiasis buhalteris. TSP-157.
 2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo metinės ataskaitos patvirtinimo. Pranešėjas Egidijus Jankauskas, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjas-vyriausiasis buhalteris. TSP-158.
 3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos aprašo patvirtinimo.  Pranešėja Diana Lastinskienė, Kazlų Rūdos seniūnijos vyresnioji specialistė. TSP-164.
 4. Dėl Nenaudojamų, apleistų ne žemės ūkio paskirties  žemės sklypų, nekilnojamojo turto nustatymo Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas Arūnas Arlauskas, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas. TSP-167.
 5. Dėl veiklų, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių fiksuotų pajamų mokesčio dydžių gyventojams 2023 metams nustatymo. Pranešėja Alma Veiverytė, Investicijų poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-154.  
 6. Dėl pritarimo projektui „Saulės fotovoltinės elektrinės įrengimas Kazlų Rūdos savivaldybėje“. Pranešėja Rasa Avietynienė, Investicijų poskyrio vedėja. TSP-162.
 7. Dėl turto perdavimo pagal panaudos sutartį Bagotosios kaimo bendruomenei. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-159.
 8. Dėl turto perdavimo patikėjimo teise. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-161.
 9. Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-168.
 10. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2019-05-30 sprendimo Nr. TS-118 „Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisijos sudarymo ir jos veiklos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-165.
 11. Dėl Atstovavimo Kazlų Rūdos savivaldybei viešosiose įstaigose taisyklių patvirtinimo. Pranešėjas Rokas Liaudinskas, Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėjas. TSP-166.