Pradžia
lt
en

Nacionalinės vairuojančių moterų varžybos 2020!

Nacionalinės vairuojančių moterų varžybos 2020!

Gerb. Lietuvos savivaldybių moterys ir merginos, kviečiame jus registruotis ir dalyvauti pirmą kartą organizuojamose Nacionalinėse Vairuojančių Moterų varžybose 2020!
Vienas iš etapų rugsėjo 12 dieną vyks ir Elektrėnų savivaldybėje. Ladies Go Rally Elektrėnai 2020 orientacinis-pramoginis ralis. Varžybų metu yra numatoma papildoma nominacija - Sportiškiausio Lietuvos savivaldybių vairuojančių moterų ekipažo!
Suburkite 2-4 narių ekipažą, registruokitės ir dalyvaukite! Šiais metais ekipažų skaičius yra labai ribotas, todėl registruokitės kuo skubiau!!!
Jūsų laukia daug skirtingų iššūkių, kurie padės geriau pažinti autosportą, patobulinti vairavimo įgūdžius, o gal kažkuriai iš jūsų šios varžybos bus įkvėpimas pradėti vairuoti. Geros emocijos garantuotos!
Metų pabaigoje išrinksime sportiškiausią, elegantiškiausią, aktyviausią, populiariausią bei kt. moterų ekipažą, kuris bus apdovanotas įspūdingais rėmėjų prizais bei taurėmis.

Šiais metais numatomi 4 etapai:
(liepos 11 d.) (ŠDRMC Autodromas, Šiaulių raj.)
Įdomus iššūkis vairuojančioms merginoms - lenktynės uždaroje trasoje. Po karantino - pasikrauk adrenalino! Darysime ir ekipažų fotosesiją su profesionaliu fotografu!
(rugpjūčio 15 d.) (Klaipėda)
Turėsime puikų laiką kartingų ir simuliatorių varžybose, o po jų laukia smagus pasibuvimas kartu ir "Ladies GO After race" vakarėlis. Tinkamas ir būsimoms vairuotojoms.
(rugsėjo 12 d.) (trasa Elektrėnai-Kaunas)
Adrenalinas - puikios emocijos - pažintys - nauji išbandymai. Taip galima būtų apibūdinti trumpai šį etapą, laukia įspūdingos moterų varžybos, įspūdingame renginyje. Podiumu dalinsimės su Lietuvos bei kitų šalių autosporto virtuozais. Tinkamas ir būsimoms vairuotojoms.
(spalio 10 d.) ("Vilko kartodromas", Kaunas)
Ne tik šturmuosime kartingų trasą, bet ir turėsime protmūšį, kuriame klausimus apie vairavimą, automobilius, autosportą užduos žinomi Lietuvos autosporto atstovai, autombilių specialistai ir šiaip įdomūs žmonės. Tinkamas ir būsimoms vairuotojoms.

I etapas Ladies GO street race slalomas
II etapas Ladies GO kartingų & simuliatorių lenktynės
III etapas Ladies GO Rally Elektrėnai 2020 orientacinis-pramoginis ralis
IV etapas Ladies GO kartingų + auto protų šturmas

Svarbi informacija dalyvėms
· Nacionalinėse varžybose gali dalyvauti ekipažai nuo 2 iki 4 dalyvių, bent viena ekipažo narė turi turėti galiojantį vairavimo pažymėjimą.
· Ekipažo narės skirtinguose etapuose gali keistis, tačiau bent viena ta pati narė turi dalyvauti visuose etapuose.
· I ir III etapo metu bus reikalingas standartinis automobilis, atitinkantis KET reikalavimus.
Ekipažai turi sugalvoti komandos pavadinimą, paruošti trumpą savo pristatymą. Bus vertinamas ir komandos vieninga apranga, automobilių apipavidalinimas, dalyvių aktyvumas. Pirmajame etape vyks išskirtinė ekipažų fotosesija su profesionaliu fotografu. Nuotraukos bus publikuojamos.
· Nacionalinių Varžybų metu vyks ir internetinis balsavimas, bus renkamas populiariausias ekipažas.
· Kiekviename etape vyks apdovanojimų ceremonija, kurioje bus paskelbtos I, II, III vietos nugalėtojos, joms bus įteikiamos taurės bei rėmėjų prizai.
Už kiekvieną etapą ekipažai gaus atitinkamą taškų skaičių, geriausių 3-jų etapų ekipažų rezultatai bus sumuojami ir šių metų lapkričio mėn.
planuojamoje apdovanojimų ceremonijoje bus paskelbta kas tapo sportiškiausio, elegantiškiausio, stilingiausio, aktyviausio, populiariausio ekipažo nugalėtojos. Jos bus apdovanotos ne tik taurėmis, medaliais, padėkomis, bet ir įspūdingais rėmėjų prizais.
· Ekipažai, norintys pretenduoti į Nacionalinių varžybų nominacijas turi dalyvauti ne mažiau kaip trejuose etapuose.
· Ekipažai, kurie dalyvauja mažiau kaip trejuose etapuose, gali pretenduoti tik į to etapo varžybų prizus ir apdovanojimus.
· Maksimalus dalyvių skaičius - 50. (Organizatoriai turi teisę padidinti ekipažų skaičių)

Dalyvio mokestis:
I etapas
20 Eur (ekipažui), plius 10 Eur, jei integruojamas prekinis ženklas ant automobilio.
II etapas
40 Eur užsiregitravus iki 08.01, po to mokestis didės.
III etapas
70 Eur (ekipažui) užsiregistravus iki 08.01, po to mokestis didės.
Plius 20 Eur, jei integruojamas prekinis ženklas ant automobilio.
IV etapas
40 Eur užsiregistravus iki 08.01, po to mokestis didės.
Visi etapai
150 Eur užsiregitravus iki 08.01, po to mokestis didės.
Plius 30 Eur, jei integruojamas prekinis ženklas ant automobilio.
Gavus Jūsų registracijos duomenis, atsiųsime rekvizitus el.paštu, jeigu pageidaujate gauti sąskaitą - faktūrą, pastabose nurodykite įmonės/įstaigos
rekvizitus.
Registracija https://bit.ly/2XVyN6Q
Tel. 864829315
www.ladiesgo.lt