Pradžia
lt
en

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdžio, įvyksiančio 2021-09-24 (penktadienį) 14:00 val., darbotvarkė

Ūkio, turto, žemės ūkio ir teisėsaugos reikalų komiteto posėdžio, įvyksiančio 2021-09-24...

1. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2021-02-25 sprendimo Nr. TS-48 „Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2021 metų biudžeto tvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-222.

2. Dėl nenaudojamo, apleisto nekilnojamojo turto sąrašo tvirtinimo. Pranešėja Vaida Makaveckienė, Finansų skyriaus vedėja. TSP-231.

3. Dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifų nustatymo 2021 metams. Arūnas Žemaitis, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėjas. TSP-227.

4. Dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifų nustatymo 2021 metams. Arūnas Žemaitis, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vedėjas. TSP-228.

5. Dėl avarinės situacijos pašalinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė,  Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-216.

6. Dėl turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti, jo nurašymo ir likvidavimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-217.

7. Dėl nekilnojamojo turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė.TSP-218.

8. Dėl viešame aukcione parduodamo Kazlų Rūdos savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-219.

9. Dėl keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais maksimalaus tarifo nustatymo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-220.

10. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės būsto fondo sąrašų patvirtinimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. TSP-226.

Kiti klausimai.