Pradžia
lt
en

Posėdžiavo Kazlų Rūdos seniūnaičių sueiga

Posėdžiavo Kazlų Rūdos seniūnaičių sueiga

Birželio 16 d. Kazlų Rūdos savivaldybėje rinkosi naujos kadencijos Kazlų Rūdos seniūnaičių sueiga. Jos metu buvo priimti svarbūs sprendimai susiję su seniūnaičių teisių įgyvendinimo stiprinimu savivaldybės institucijose ir savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės įstaigose, paskirstytos seniūnijai skirtos lėšos, aptartos gyventojams aktualios informacijos sklaidos priemonės.

Posėdžio metu buvo nuspręsta skirti 10 000 EUR lėšų naujų, multifunkcinių skelbimo lentų įrengimui kaimiškosiose seniūnaitijose. Taip pat buvo vienbalsiai pritarta deleguoti: seniūnaičių sueigos pirmininkę, Jūrės miestelio seniūnaitę Gintarę Narkevičiūtę į savivaldybės Antikorupcijos komisiją ir Kazlų Rūdos miesto (Pušų) seniūnaitę Dalią Černauskienę į savivaldybės Etikos komisiją.

Vėliau posėdžiavusi išplėstinė Kazlų Rūdos seniūnaičių sueiga svarstė ir patvirtino projektines paraiškas. Nutarta skirti 2163,00 EUR įgyvendinti paraiškoms pateiktoms Ąžuolų Būdos kaimo bendruomenės, Bagotosios kaimo bendruomenės, Gudelių kaimo bendruomenės, Jūrės kaimo bendruomenės ir skirti 3111,00 EUR paraiškoms pateiktoms Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos, Asociacijos Kazlų Rūdos senjorų klubas ir Asociaciajos “Keturkojo draugas”.

Taip pat, šiuo spaudos pranešimu, Kazlų Rūdos seniūnaičių sueiga dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybei už sprendimą skirti 20 EUR / mėn. lėšų seniūnaičių veiklos išlaidų kompensavimui.

Seniūnaičių sueigos yra viešos, sprendimai protokoluojami.

 

Pranešimą parengė Kazlų Rūdos seniūnaičių sueigos pirmininkė Gintarė Narkevičiūtė