Pradžia
lt
en

Socialinių, sveikatos ir bendruomeninių reikalų komiteto posėdis

2021-01-22 Nuotolinis 15:00

1. Dėl Mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja Judita Simonavičienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja. (TSP-1)

2. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2021–2027 metų strateginio plėtros plano patvirtinimo. Pranešėja Aistė Jasinskaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Investicijų poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-5)

3. Dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos 2020-08-28 sprendimo Nr. TS-205 1.1 papunkčio pakeitimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-11)

4. Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais asociacijai Kazlų Rūdos neįgaliųjų sporto klubui. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-14)

5. Dėl nekilnojamųjų daiktų, skirtų visuomenės socialinėms reikmėms, pirkimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-15)

6. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos sutarties termino pratęsimo. Pranešėja Greta Juškėnaitė, Infrastruktūros ir žemės ūkio skyriaus Ūkio ir teritorijų planavimo poskyrio vyriausioji specialistė. (TSP-17) 

Komiteto pirmininkas                                                                                     Domantas Ozerenskis