Pradžia
lt
en

Korupcijos prevencija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 7 straipsnio 3 dalimi  Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje kovos su korupcija programa nėra rengiama.

Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba  nerengia teisės aktų, kuriuose numatoma reguliuoti visuomeninius santykius, įtvirtintus Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 8 straipsnyje, projektų. 

Pareigybė, į kurią pretenduojant turi būti surinkta informaciją apie asmenį, vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 ir 91  straipsnių nuostatomis, yra Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolierius.

Susidūrus su korupcijos atveju, visą parą galite kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt. Taip pat galite kreiptis į Kazlų Rūdos savivaldybės antikorupcijos komisiją.

Už korupcijos prevenciją Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje atsakingas Kazlų Rūdos savivaldybės kontrolierius.