Pradžia
lt
en

Informacija gyventojams, kurie gyvena vietovėje, kurioje yra neasfaltuota gatvė ar nesutvarkyta aikštelė

Informacija gyventojams, kurie gyvena vietovėje, kurioje yra neasfaltuota gatvė ar nesutvarkyta...

Informuojame, kad Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojai jau gali teikti siūlymus aikštelių, gatvių ir kelių, kurie bus tvarkomi 2021 metais, reitingavimui.

Kviečiame sutelkti kaimynus, susitarti dėl ne mažesnio nei 10 proc. nuosavo indėlio į tvarkymo darbus, tuomet iki lapkričio 15 dienos pateikti Savivaldybės administracijai prašymą dėl savo gatvės ar aikštelės įtraukimo į bendrą reitingo lentelę.

Gyventojų, kurie jau buvo pateikę savo siūlymus reitingavimo sąrašui, tačiau šiemet nesulaukė darbų pradžios, prašome patvirtinti, jog jų prisidėjimo prie remonto darbų pasiūlymai galioja ir kitiems metams.

Šiais metais pirmieji galimybę paspartinti tvarkymo darbus pasinaudojo Kazlų Rūdoje esančios Alyvų gatvės gyventojai, kurie prie darbų prisidėjo nuosavu 10 proc. indėliu ir jau džiaugiasi išasfaltuota gatve.  Šiemet numatomas ir gyventojų 10 proc. prisidėjimu siūlomas Vytauto g. 47 bei Maironio g. 42 g. kiemų tvarkymas 

Dalinamės planuojamu 2021 m. investicijų grafiku pagal 2019 m. sudarytą gatvių reitingavimą:

Jeigu gyventojai savo pageidaujamos gatvės perspektyviniame 2021-2022 m. plane nerado – vadinasi, tikslinga apsvarstyti galimybę apie 10 proc. prisidėjimą savo lėšomis prie gatvės, kurią asfaltuoti pageidaujama nedelsiant.

Šiuo metu yra baigiamos Medžiotojų g. Kazlų Rūdoje registravimo procedūros. Medžiotojų g. iki šiol valstybės registruose nefigūravo kaip gatvė, jos teisiniam statusui sutvarkyti šiemet Savivaldybė skyrė būtinas lėšas. Planuojama, kad Medžiotojų g. taip pat pateks į savivaldybėje tvarkomų gatvių reitingo sąrašą.

Papildoma informacija teikiama tel. (8 343) 68 631 arba el. p. arunas.zemaitis@kazluruda.lt, darbo dienomis 8.00-12.00 val., 12.45-17.00 val.

Naudinga informacija:

Aikštelių, gatvių ir kelių tvarkymo balų skaičiuoklė.

Tarybos sprendimas TS-236.

Jungtinės veiklos sutartis.

Objekto vertinimo anketa.